Zespół Szkół im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie

Przydatne LinkiGodziny przywozów i odwozów autobusów.Pliki do pobraniaKomunikatyBiblioteka - GimnazjumBiblioteka - Szkoła PodstawowaŚwietliceREKRUTACJ.

OVERVIEW

This web site szkola-tuliszkow.pl currently has an average traffic ranking of zero (the lower the better). We have scanned one page inside the website szkola-tuliszkow.pl and found zero websites associating themselves with szkola-tuliszkow.pl.

SZKOLA-TULISZKOW.PL RANKINGS

This web site szkola-tuliszkow.pl has seen diverging levels of traffic throughout the the year.
Traffic for szkola-tuliszkow.pl

Traffic ranking (by month) for szkola-tuliszkow.pl

Traffic ranking by day of the week for szkola-tuliszkow.pl

WHAT DOES SZKOLA-TULISZKOW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkola-tuliszkow.pl Mobile Screenshot of szkola-tuliszkow.pl Tablet Screenshot of szkola-tuliszkow.pl

SZKOLA-TULISZKOW.PL HOST

Our parsers identified that a single page on szkola-tuliszkow.pl took one thousand four hundred and thirty-eight milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
91.211.222.51

I found that this domain is utilizing the Apache operating system.

Zespół Szkół im. Powstańców 1863 r. w Tuliszkowie

DESCRIPTION

CONTENT

This web site szkola-tuliszkow.pl states the following, "W czwartek, 26 czerwca 2015r." We saw that the webpage also said ", odbyła się wycieczka do Bydgoszczy." It also said " DZIEŃ DZIECKA w naszej szkole. Międzynarodowy Dzień Dziecka MDD dzień ustanowiony w 1954 przez Zgromadzeni. Rok 2015 obchodzony jest jako Rok Samorządności. Z tej okazji przygotowaliśmy wystawę fotografii pt. Święto Polskiej Muzyki i Plastyki." The header had Zespół szkół Tuliszków as the highest ranking optimized keyword. It is followed by Tuliszków, strona szkoły podstawowej w Tuliszkowie, and strona gimnazjum w Tuliszkowie which isn't as ranked as highly as Zespół szkół Tuliszków. The next words szkola-tuliszkow.pl used was .

SEEK SIMILAR WEB SITES

Szkoła Średnia w Turgielach koło Wilna

Roku w naszej szkole po raz pierwszy odbył się Dzień Matematyki. Pod kierunkiem pani Tatiany Michałowskiej.

Szkoła Języków Obcych WORD - kursy językowe, angielski, Kraków, Staszów, dla firm, dla dzieci, Ruczaj, Kurdwanów

Od 6ciu lat z uśmiechem na twarzy przychodzę na lekcję. W bieżącym roku zostałam laureatką Małopolskiego Konkursu J.

Szkoła WorkSite Marcin Banasiński

Bo nauczysz się efektownego i efektywnego. Bo twoja inwestycja to tylko 299pln. Najtańsze warsztaty w Polsce! Bo poświęcony czas na naukę to 5-6 godz. Na krzesła do masażu! 8230; o to dlaczego! Witajcie na stronie Szkoły Masażu Work-site,. Nazywam się Marcin Banasiński, jestem praktykującym terapeutą, współwłaścicielem m. Masaż Work-site na finał WOŚP w Poznaniu.

Szkoła Wspinaczki Skalnej Piotr Kruczek, kurs wspinaczki, wspinaczkowy, szkolenie wspinaczkowe, szkolenie wspinaczkowe, wspinaczka, instruktor pza, sciany, góry wspinanie, węzły, wspinanie, kurs wspinaczki, wspinaczkowy, ściana, asekuracja

Kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych. Kurs wspinaczki na własnej asekuracji w skałkach. Wspinaczkowe wakacje w formie półkolonii. Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 11-15 lat na wakacyjną przygodę ze wspinaniem. Szczegóły w zakładce wspinaczkowe wakacje. Terminy kursów na rok 2015 są dostępne w zakładce terminy i ceny. Zapraszam do zapoznania sie z ofertą. Rabaty na szkolenia przy zgłoszeniach grupowych.

Zespół Szkół Publicznych w Zagłobie

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI, ZERÓWEK I SZKOŁY. PRZYPOMINAMY O TRWAJACEJ REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI, ZERÓWEK I SZKOŁY. FORMULARZE WNIOSKÓW I ZGŁOSZEŃ DO POBRANIA W SEKRETARIACIE SZKOŁY.